Voor iedereen die dol is op honden en natuur: deze Schmidt puzzel Hondenliefde met blonde labrador op vissenjacht heeft 1000 stukjes en zorgt voor uren rustig puzzelplezier aan de tafel. Lees meer.
Voor iedereen die dol is op honden en natuur: deze Schmidt puzzel Hondenliefde met blonde labrador op vissenjacht heeft 1000 stukjes en zorgt voor uren rustig puzzelplezier aan de tafel.
Merk: Schmidt
Aantal stukjes: 1000, geschikt voor tieners en volwassenen
Formaat gelegde puzzel: ca. 69 x 49 cm
Stevige kartonnen stukjes met nauwkeurige passing en matte afbeelding
Doosafmetingen ca. 37,3 x 29,7 x 7,7 cm, handig om op te bergen
Op de afbeelding zie je een vrolijke labrador die door het heldere water stapt, met onder hem nieuwsgierige vissen en op de oever kampeerders en kano’s. Tijdens het zoeken, sorteren en leggen van de stukjes vergeet je even de drukte van de dag. De vele groentinten van het riet, het blauw van het water en de details van de dieren maken deze puzzel tot een fijne uitdaging voor meerdere avonden. Leuk om samen aan te werken of om cadeau te geven aan een echte hondenliefhebber die graag tot rust komt met een mooie legpuzzel.