Deze zwarte politiepet voor kinderen is dé finishing touch voor jonge ordehandhavers in spe. Met stoere uitstraling en herkenbare opdruk maakt hij elke outfit compleet. Lees meer.
Deze zwarte politiepet voor kinderen is dé finishing touch voor jonge ordehandhavers in spe. Met stoere uitstraling en herkenbare opdruk maakt hij elke outfit compleet.
• Kindermaat – wordt geleverd in maat 54, 55 of 56
• Zwarte kleur met witte POLITIE-opdruk en handboeien
• Gemaakt van lichte, stevige stof
• Met glanzende klep en decoratief koord
• Ideaal voor verkleedpartijen, schooltoneel of carnaval
Deze pet is perfect voor kinderen die zich graag verkleden als politieagent. De opvallende opdruk met handboeien en het klassieke model zorgen voor een geloofwaardige en leuke look. Geschikt voor zowel jongens als meisjes, en door de verschillende maten is er altijd wel een passend exemplaar. Of het nu gaat om een themafeest op school of een middagje speurwerk in de buurt – deze politiepet maakt het spel nog leuker.