Deze zwarte pietencol van PartyXplosion is ideaal om je nek netjes af te dekken en je outfit compleet te maken tijdens een Sinterklaasintocht of feest. Zorgt voor comfort én een verzorgde uitstraling onder je kostuum. Lees meer.
Deze zwarte pietencol van PartyXplosion is ideaal om je nek netjes af te dekken en je outfit compleet te maken tijdens een Sinterklaasintocht of feest. Zorgt voor comfort én een verzorgde uitstraling onder je kostuum.
• Kleur: zwart
• Materiaal: zachte, rekbare stof
• Comfortabele pasvorm om de hals
• Eenvoudig aan te trekken over het hoofd
• Merk: PartyXplosion
• Geschikt voor kinderen en volwassenen
• Goed te combineren met pietenkragen en pakken
Deze col is praktisch als extra laagje onder je pietenkostuum, zeker tijdens frisse buitenevenementen. Hij sluit mooi aan op de huid en zorgt ervoor dat je nek bedekt blijft, zonder te dik of warm aan te voelen. De zwarte kleur valt nauwelijks op onder een donker kostuum en helpt de witte kraag extra te laten opvallen. Handig voor wie wil dat zijn outfit netjes en compleet oogt.