Vrolijke muziekkaart voor een 50-jarige. Met een roze achtergrond vol hartjes en een gouden 50 is dit een feestelijk gebaar voor iemand die in het zonnetje gezet mag worden. Lees meer.
Vrolijke muziekkaart voor een 50-jarige. Met een roze achtergrond vol hartjes en een gouden 50 is dit een feestelijk gebaar voor iemand die in het zonnetje gezet mag worden.
• Voorzijde: ‘Happy Birthday 50 – Heel bijzonder – gewoon jij!’
• Binnenzijde: ‘Geweldig, mooi, lief, intelligent, uniek, aantrekkelijk, super, Jij bent gewoon de allerbeste! Happy Birthday!’
• Muziek: speelt ca. 30 seconden van ‘Dancing Queen’
• Afmeting: 15 x 15 cm
• Inclusief gekleurde envelop
• Voor wie 50 jaar wordt
Perfect om te geven aan iemand die niet alleen een bijzondere leeftijd bereikt, maar ook een bijzonder mens is. De muziek, het sprankelende ontwerp en de warme woorden maken deze kaart tot een kleine viering op zich.